Liga majstrov už bez Ronalda a Messiho. Na programe budú odvety osemfinále

Liga majstrov pokračovala odvetami osemfinále

V utorok po remíze 2:2 a celkovom skóre dvojzápasu 5:4 postúpila do štvrťfinále Borussia Dortmund so skvelým Erlingom Haalandom, ktorý dal oba góly domácich a výrazne prispel k postupu cez Sevillu.

Juventus Turín odohral náročný zápas proti FC Porto, ktoré podalo obetavý a tímový výkon. Napriek výhre po predĺžení to tímu okolo Ronalda na postup nestačilo. Práve Ronaldo „pomohol“ Portu k streleniu postupového druhého gólu, keď sa pri priamom kope otočil v múre lopte chrbtom, mierne nadskočil a lopta prešla až do brány Juventusu. Práve gól na 2:2 bol rozhodujúci a postupový pre Porto.

Mimo hry už aj Messi, Liverpool kráča v LM ďalej

V Paríži sa zázrak nekonal a Barcelona napriek dobrému výkonu už nepriaznivé skóre z prvého zápasu otočiť nedokázala. Messi po exportnej strele vyrovnal na 1:1, ale ďalší gól už pridať on ani jeho spoluhráči, napriek viacerým vyloženým šanciam, streliť nedokázali. Legenda klubu navyše nepremenila nariadený pokutový kop. Očakávaný postup PSG bol tak realitou.

Liverpool na obľúbenom mieste, v Puskás Aréne v Budapešťi, zvíťazil nad nepríjemným RB Lipsko rovnako ako v prvom zápase 2:0 a aspoň v európskej klubovej súťaži č. 1 sa mu darí.

Osemfinále pokračuje utorok a stredu

Na programe sú odvety zápasov:

16.03. 21:00 Manchester CityMönchengladbach

16.03. 21:00 Real MadridAtalanta

17.03. 21:00 BayernLazio

17.03. 21:00 ChelseaAtl. Madrid

#milujemešport | Liga majstrov

Pridaj komentár