Florbal v Snine naberá na popularite!

Sobota 16. septembra patrila pokračovaniu florbalovej série pod hlavičkou 3x3florbal s názvom „FLORBAL V MESTE“. 


Vďaka skvelej spolupráci 3x3florbal, Mesta Snina, klubu FK Snina a Slovenského zväzu florbalu, ktorý miestnemu klubu poskytol exteriérový povrch už pred pár mesiacmi, sme si mohli užiť krásny deň plný zábavy, športu, hudby a dobrej nálady spojenej s pravou atmosférou tradičného Sninského jarmoku.

70 účastníkov z rôznych kútov Slovenska, si prišlo na svoje a na ihrisku sme videli napínavé a emóciami nabité zápasy. 16 tímov, chlapci, dievčatá, aktívni florbalisti ale aj široká verejnosť, tak mohla okúsiť na vlastnej koži, čo dokáže šport s názvom florbal. Okrem neho si mohli vďaka 3x3florbal vyskúšať aj iné disciplíny zo série Extra Fun Games alebo rôzne ďalšie zábavné challenge o rôzne ceny a poukážky.

Na malom ihrisku si zasa počas celého dňa mohli rodičia s deťmi vyskúšať hru na malé bránky a možno práve daná akcia u nich vyvolá ďalší záujem o tento krásny šport, ktorý má v Snine čoraz lepšie podmienky.

To všetko vďaka domácemu klubu FK Snina a veľkým srdciarom a zanietencom – Maťovi Biľovi a Denisovi Kapraľovi, ktorí v spolupráci s 3x3florbal, partnermi a mestom Snina, vytvárajú pre rôzne vekové kategórie výborné zázemie pre ich športový a osobnostný rast, vďaka ktorému z nich môžu vyrásť skvelí a zodpovední ľudia.

Mladý klub, mladí ľudia a skvelá energia, ktorá sa chlapcom postupne vracia vo forme zvýšeného záujmu o ich klub a florbal v Snine. V hre je aj trvalé a celoročné umiestnenie moderného exteriérového povrchu práve v Snine.

Víťazmi turnaja v Snine sa stal tím TRENĎOVIA zložený z hráčov ATU Košice a Florko Košice, 2. miesto obsadil domáci tím JALCE a tretie miesto patrí turnajovému tímu AKVADUKT.

Spoločná foto od Samo Pavlovsky po skončení turnaja. 


Veľká vďaka celému organizačnému tímu a všetkým, ktorí urobili turnaj ATAK Cup 2023 v Snine nezabudnuteľným a jedinečným. Všetci odviedli výbornú a profesionálnu robotu a my veríme, že Snina bude ešte veľmi dôležitou súčasťou celej slovenskej florbalovej rodiny a rovnako aj 3x3family, ktorá sa neustále rozrastá.

#florbal

Pridaj komentár