Juventus po remíze bližšie k titulu

Košice

Aktuálny líder Serie A – Juventus Turín, včera remizoval na pôde, vo forme hrajúceho Sassuola 3:3 a 5 kôl pred koncom súťaže má na čele tabuľky 7-bodový náskok pred Atalantou.

Domáci vo včerajšom zápase hostí poriadne potrápili, napriek tomu, že ich v tabuľke delilo 30 bodov. Sassuolo ťahalo 6-zápasovú víťaznú šnúru a v 2. polčase dokonca viedlo 3:2. Bod hosťom zachránil v 64. minúte Brazílčan Alex Sandro.

Ronaldo stále v hre o bodový rekord

Najväčšia hviezda Juventusu – Cristiano Ronaldo sa vo včerajšom zápase strelecky nepresadila. Napriek tomu sa môže stať prvým futbalistom v histórii, ktorý sa stane kráľom strelcov v troch TOP súťažiach – Taliansku, Anglicku a v Španielsku. Zároveň sa môže stať prvým hráčom, ktorý strelí po 50 gólov v Serie A, Premier League a v La Lige. Má na to ešte 5-zápasov.

Alex Sandro v akcii. Zdroj: FB Juventus